Öppetider och Schema 

För att delta i våra Thaiboxing-, Bjj-, No-Gi- och MMA-klasser måste du vara minst 16 år.

måndag

06.00-07.30 BJJ Alla nivåer, Hall-A (Nuno)

(Cleaning areas: Mat area, Hanging up laundry)

18.30-19.30 BJJ Basic, Hall-A (Annika, David, Mattis)

(Cleaning areas: Mat area, showers)

19.30-20.30 BJJ Advanced, Hall-A (Nils, Anders)

19.30-20.30 BJJ Intermediate, Hall-B (Erik)

(Cleaning areas: Mat area, Gym)

 

20.30-21.30 BJJ Sparring, Hall-A

(Cleaning areas: Mat area, trash, locker room, laundry, Toilets)

20.30-21.30 Egna drillar /Privat träning, Hall-B

(Cleaning areas: Mat area, Gym)

 

tisdag

17.00-18.15 BJJ ungdoms klass 9-16 år, Hall-A and Hall-B (Linn, Rebecka, Erik)

(Cleaning areas: Mat area)

 

18.15-19.15 Thai Basic, Hall-A (Gonzalo, Benji)

(Cleaning areas: Trash, Toilets)

19.15-20.45 Thai Intermediate /Advanced, Hall-A (Mathias F)

(Cleaning areas: Mat area, locker room, laundry, Hallway)

19.15-20:45 NO-GI minst en termins erfarenhet av  BJJ/NO-GI, Hall-B (Danny)

(Cleaning areas: Mat area, Gym, laundry, Area between Room-A and Room-B)

 

 

 

onsdag

06.00-07.30 BJJ Alla nivåer, Hall-A (Nuno)

(Cleaning areas: Mat area, Hanging up laundry)

 

18.30-19.30 MMA minst en termins träning av antingen BJJ/THAI/NO-GI, Hall-A, (Benji)

(Cleaning areas: Mat area, Toilets)

 

19.00-20.00 BJJ Basic, Hall-A (Annika, David, Mattis)

(Cleaning areas: Mat area, showers)

20.00-21.00 BJJ Advanced, Hall-A (Nils, Anders)

20.00-21.00 BJJ Intermediate, Hall-B (Erik)

(Cleaning areas: Mat area, Gym)

 

21.00-22.00 BJJ Sparring, Hall-A

(Cleaning areas: Mat area, trash, locker room, laundry)

21.00-22.00 Egna drillar /Privat träning, Hall-B

(Cleaning areas: Mat area, Gym)

 

torsdag

11.00-12.00 NO-GI Basic-Advanced, Hall-A (Rebecka, Gustav)

(Cleaning areas: Trash, Mat area, Hanging up laundry)

 

17.00-18.25 BJJ ungdomar 9-16 år, Hall-A and Hall-B (Linn, Rebecka, Erik)

(Cleaning areas: Mat area)

 

 

 

18.30-19.55 Thai Basic, Hall-A (Gonzalo, Benji)

(Cleaning areas: Trash, Hallway)

18.30-20.00 Thai Intermediate /Advanced, Hall-B (Stam K)

(Cleaning areas: Mat area, showers)

20:00-21:30 NO-GI, Hall-A (Per)

(Cleaning areas: Mat area, locker room, laundry, toilets)

 

fredag

06.00-07.30 BJJ Alla nivåer, Hall-A (Nuno)

(Cleaning areas: Mat area, Hanging up laundry)

 

17.00-19.00 NO-GI Intermediate-Advanced, Hall-A (Gustav, Fredrik)

(Cleaning areas: Mat area, laundry, Toilets)

 

lördag

10.00-12:00 Öppen matta BJJ/NO-GI, Hall-A and Hall-B (Rebecka, Gustav)

(Cleaning areas: Mat area, locker room, hanging up laundry, laundry, Hallway, Toilets)

 

12.15-13.15 Barn träning 6–9 år, Hall-A (Jon, Fredrik and Sebbe)

(Cleaning areas: Mat area, Hanging up laundry)

 

söndag

11.00-13.00 Ungdommar och barn sparring, Hall-A (Danni, Erik)

(Cleaning areas: Mat area, Hanging up laundry)