Öppetider och Schema 

För att delta i våra vuxen pass i Thaiboxing, Bjj-, No-Gi  måste du vara minst 16 år.

 

 

Måndag

18.30-19.30 BJJ Basic, Room-A (Annika, David, Mattis) börjar v 36

(Rengöringsområden: matta, hall mellan A- och B-hall)

19.45-20.45 BJJ Intermediate, Room-A (Nils, Anders)

19.45-20.45 BJJ Advanced, Rum-B ()

(Rengöringsområden: matta, gym)

20.45-21.45 BJJ Sparring, Room-A

(Rengöringsområden: matta, sopor, omklädningsrum, tvätt, toaletter)

20,45 -21,45 BJJ Competition sparring, Rum-B

(Rengöringsområden: matta, gym)

 

 

Tisdag

06.00-07.30 BJJ Alla nivåer A-hallen

(Rengöringsområden: mattaområde )

17.00-18.00 BJJ Ungdomsklass 9-15 år, Rum A och Rum-B (Erik)

(Rengöringsområden: mattaområde)

18.15-19.15 Thai Basic, Room-A (Benji) börjar v 36

(Rengöringsområden: Papperskorgen, toaletter)

19.30-21.00 Thai Intermediate / Advanced, Room-A (Stam)

(Rengöringsområden: matta, omklädningsrum, tvätt, hall)

20.00-21: 15 NO-GI minst en period av erfarenhet i antingen BJJ / NO-GI, Room-B (Erik, Per, Danny)

21.15-22.00 NO-GI Advanced Sparring session Room-A (blå bälte och uppåt)

(Rengöringsområden: matta, gym, tvätt, område mellan rum-A och rum-B)

 

 

Onsdag

18.45-19.45 BJJ Basic, Room-A (Annika, David, Mattis) börjar v 36

(Rengöringsområden: matta, hall mellan A- och B-hall)

20.00-21.00 BJJ Intermediate, Room-A (Nils, Anders)

20.00-21.00 BJJ BJJ Advanced, Rum-B ()

(Rengöringsområden: matta, gym)

21.00-22.00 BJJ Sparring, Room-A

(Rengöringsområden: matta, sopor, omklädningsrum, tvätt)

21.00-22.00 Tävlingssparring, Room-B

(Rengöringsområden: matta, gym)

 

Torsdag

06.00-07.30 BJJ Alla nivåer A-hallen

(Rengöringsområden: mattaområde )

rådet)

11.00-12.00 NO-GI Basic-Advanced, Room-A (Rebecka, Gustav) börjar v 36

(Rengöringsområden: Papperskorgen, mattaområdet, hängande tvätt)

17.00-18.25 BJJ Ungdomsklass 9-16 år, Rum A och Rum-B (Erik)

(Rengöringsområden: mattaområde)

18.30-19.55 Thai Basic, Room-A (Stam, Benji) börjar v 36

(Rengöringsområden: Papperskorgen, korridoren)

18.30-20.00 Thai Intermediate / Advanced, Room-B (Stam)

(Rengöringsområden: matta, duschar)

20: 00-21: 00 NO-GI, Room-A (Per, Erik, Danny)

21.00-22.00 NO-GI Advanced Sparring session Room-A (Blue belt and up)

(Rengöringsområden: matta, omklädningsrum, tvätt, toaletter)

 

fredag

17.00-19.00 NO-GI Room-A (Blue belt and up)

(Cleaning areas: Mat area, locker room, laundry, toilets)

 

Lördag

10.00-12.00 BJJ / NO-GI, Room-A och Room-B ()

(Rengöringsutrymmen: matta, omklädningsrum, hängande tvätt, tvätt, hall, toaletter)

12.15-13.15 Barnträning 6–9 år, rum-A (Lena och Sebbe) börjar v 36

(Rengöringsutrymmen: Matta, hängande tvätt)

13.30-15.00 Thai technical Sparring, Room-A

(Cleaning areas: Mat area, trash, locker room, laundry)

Söndag

11.00-13.00 Ungdoms- och barn sparring session, Room-A (Danni, Erik)

(Rengöringsutrymmen: Matta, hängande tvätt)

16.15-17.15 BJJ Alla nivåer, rum-A (Daniel)

(Rengöringsområden: matta, tvätt, toaletter)

17.15-18.15 BJJ Sparring, Room-A

(Rengöringsområden: matta, sopor, omklädningsrum, tvätt)

18.30-20.00 Thai alla nivåer, rum-A (Stam)

(Rengöringsområden: matta, kasta skräp, gym, tvätt, hall)